Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  21 Жовтня 2020, 16:10

Уряд схвалив перерозподіл видатків МКІП для підтримки іномовлення

21 жовтня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проєкт розпорядження  «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству культури та інформаційної політики».

Документом передбачається здійснення перерозподілу 41,294 млн грн шляхом зменшення обсягу видатків споживання та встановлення видатків розвитку за бюджетною програмою 3801020 «Виробництво та трансляція телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, фінансова підтримка системи іномовлення України».

Такі зміни потрібні у зв'язку з необхідністю придбати обладнання для укомплектації другої апаратної АСБ, а також модернізації наявної системи зберігання «Система дискового довгострокового архіву ALTO-150».

Крім того, нині державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України» (ДП «МПІУ») не має власних приміщень, а це не дозволяє в повному обсязі виконувати завдання покладені на неї, як на суб'єкта іномовлення. Якщо цю ситуацію врегулювати, надалі можна буде впроваджувати повноцінне та якісне телевізійне виробництво в облаштованих студійних приміщеннях та уникнути витрат на оренду виробничих та офісних приміщень для ДП «МПІУ».

Реалізація цього акту не потребує додаткових видатків з державного бюджету України.

 


Перейти до списку публікацій