Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  22 Жовтня 2020, 16:10

МКІП оголошує про початок реєстрації осіб, уповноважених на голосування з обрання Наглядової ради Українського культурного фонду

Відповідно до пункту 13 Порядку проведення рейтингового інтернет-голосування з обрання відповідної частини складу Наглядової ради Українського культурного фонду, затвердженого наказом Міністерства культури України від 25 квітня 2018 року № 359,

Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує про початок реєстрації осіб, уповноважених закладами культури та громадськими об’єднаннями у сфері культури на голосування з обрання відповідної частини Наглядової ради Фонду.

Для участі у рейтинговому інтернет-голосуванні уповноважена особа реєструється шляхом надсилання зі своєї електронної пошти на адресу електронної пошти сandidates.uс[email protected] наступних документів:

Звертаємо увагу:

Достовірність поданих документів та інформації забезпечують заклади культури, громадські об'єднання та уповноважені особи.

Документи приймаються з 22 жовтня 2020 року по 05 листопада 2020 року.

Документи, подані пізніше зазначеного строку, не розглядаються.

Часом подання документів вважається час їх фактичного надходження на електронну адресу, зазначену в оголошенні. МКІП підтверджує отримання документів шляхом надсилання електронного листа на адресу, з якої було надіслано документи.

Довідково. Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа» МКІП не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

По завершенню реєстрації осіб, уповноважених на голосування, МКІП проведе рейтингове інтернет-голосування щодо обрання відповідної частини складу Наглядової ради Фонду.

Під час участі в рейтинговому інтернет-голосуванні заклад культури чи громадське об'єднання у сфері культури може проголосувати не більше як за дві кандидатури.

Довідки за телефоном – 235-11-31 /державний експерт експертної групи з креативних індустрій Федорчук Юлія Миколаївна. 


Перейти до списку публікацій