Міністерство інформаційної політики України


МКІП оголошує про формування Експертної ради з питань сучасного мистецтва

Міністерство культури та інформаційної політики України звертається до культурних інституцій або осіб, які працюють у сфері сучасного мистецтва з проханням подавати до 10 листопада 2020 року свої пропозиції до складу Експертної ради Міністерства культури України з питань сучасного мистецтва. 

Основними завданнями Експертної ради є:

Відповідно до Положення про Експертну раду Міністерства культури України з питань сучасного мистецтва склад Експертної ради затверджується один раз на три роки. У 2020 році персональний склад Експертної ради має бути оновлено не менш як на 1/3 її членів. 

Кандидатами у члени Експертної ради можуть бути особи, які мають вищу освіту, а також відповідають таким критеріям: 

Заявки від культурних інституцій або осіб, які працюють у сфері сучасного мистецтва подаються у довільній формі до Міністерства культури та інформаційної політики України. 

До заявки додаються:

Кандидат до складу Експертної ради є відповідальним за достовірність поданої інформації.

До складу Експертної ради можуть входити не більше трьох представників від однієї культурної інституції. 

Пропозиції приймаються до 10 листопада 2020 року в паперовому та електронному вигляді на адресу: Міністерство культури та інформаційної політики України, 01601, м. Київ, вул. І. Франка, 19; е-mail: [email protected] 

Контактний телефон: 234-63-88. 

ПОЛОЖЕННЯ «Про Експертну раду Міністерства культури України з питань сучасного мистецтва» Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/4477.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове