Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Жовтня 2020, 14:10

МКІП: Відбулась сесія планування держполітики у сфері охорони культурної спадщини

26 жовтня 2020 року відбулась онлайн-сесія планування державної політики Міністерства культури та інформаційної політики України у сфері охорони культурної спадщини та меморативної політики.

Відкриваючи захід, заступниця Міністра культури та інформаційної політики Світлана Фоменко зазначила, що важливо використовувати сучасні інструменти з планування та управління у сфері охорони культурної спадщини та меморативної політики.

Участь у заході взяли участь працівники МКІП, Українського інституту національної пам'яті, облдержадміністрацій, керівники національних меморіальних комплексів, музеїв, науково-методичних центрів розвитку музеєзнавства закладів вищої освіти, представники інститутів громадянського суспільства.

Під час сесії було обговорено основні проблеми держуправління у цій сфері та визначено стратегічні та операційні цілі за напрямами:

Мета заходу - напрацювання цілей та завдань державної політики МКІП у сфері охорони культурної спадщини та меморативної політики на найближчих три роки.


Перейти до списку публікацій