Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  28 Жовтня 2020, 10:10

Комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» оголошує конкурс

На виконання ст. 21 Закону України «Про культуру», відповідно до якого формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі та відповідно до «Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури» проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за №1029/29159 комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» оголошує конкурс на заміщення посад (форма працевлаштування – контрактна).

Головний художник.Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки, післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією художника-постановника в театрі ляльок не менше 3-х років.

Артист-ляльковод вищої категорії (чоловік).Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного напрямку підготовки. Стаж роботи за професією артиста-ляльковода І категорії не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність, висока професійна майстерність, володіння всіма елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності, виконання відповідальних , у тому числі головних, ролей у виставах театру, широке визнання публіки, добре володіння технікою ляльководіння.

Артист-ляльковод провідний майстер сцени.Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-ляльковода (театру ляльок) вищої категорії не менше 5 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: почесні звання; яскрава творча індивідуальність; видатні сценічні здібності; здатність до самостійної, оригінальної інтерпретації сценічного характеру; виконання провідних ролей, які визначають ідейно-художню спрямованість театру; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; досконале володіння технікою ляльководіння; широке визнання публіки, театральної громадськості, преси.

Бажано: претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Адреса, за якою подаються документи: 25006, м. Кропивницький, вул. Преображенська, буд. 3, тел. для довідок: (0522) 24-28-92, факс (0522) 24-28-92, електронна адреса: [email protected]

Кінцевий строк прийняття документів: 19.11.2020 р.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з КЗ «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Конкурс відбудеться за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, буд. 3, 20 листопада 2020 року (два етапи в один день):

КЗ «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів


Перейти до списку публікацій