Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  28 Жовтня 2020, 11:10

КЗ «Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки м. Кам’янського» КМР оголошує конкурс

КЗ «Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки м. Кам’янського» КМР оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр); досвід роботи за професією.

В перелік документів, що подаються, входять:

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з театром ім.Лесі Українки м. Кам’янського та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата і місце проведення конкурсу. Конкурс проводиться 13.11.2020 р. (два етапи в один день): 1-й етап (розгляд документів) – 10.00, 2-й етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) - о 10.30; Дніпропетровська обл.., м. Кам’янське, пл..250-річчя міста, 2, будівля Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки м. Кам’янського.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються до 12.11.2020 року (включно), за адресою: 51925, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, пл..250-річчя міста, 2, відділ кадрів (2 поверх). За довідками звертатися за тел.:, 067-653-23-58

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. 


Перейти до списку публікацій