Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  29 Жовтня 2020, 12:10

МКІП розпочинає пітчинг проєктів патріотичних серіалів

Міністерство культури та інформаційної політики оголошує про початок прийому документів для проведення конкурсу проєктів телевізійних серіалів патріотичного спрямування.

“Потрібно продовжувати розвивати український телевізійний продукт, залучаючи до цього талановитих митців. З українськими акторами та про українські наративи. Тримаємо це у фокусі, бо популяризація ринку вітчизняного контенту особливо важлива для безпеки в інформаційному просторі”, - зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Заявки приймаються з 29 жовтня до 11 листопада 2020 року. З переліком необхідних документів та іншими вимогами щодо участі в конкурсі можна ознайомитися за посиланням.

Звертаємо увагу, що державна підтримка надається:

Розмір підтримки складатиме не більше ніж 50% загальної кошторисної вартості проєкту.

Нагадаємо, що в липні 2020 року уряд виділив 1 млрд грн на підтримку креативних індустрій, зокрема 100 млн грн - на створення і поширення телесеріалів патріотичного спрямування. Це кошти на інституційну підтримку сфери культури, що постраждала в часи коронавірусної кризи.

Учора, 28 жовтня, Кабінет Міністрів підтримав ініційовану МКІП постанову, яка погоджує порядок і дозволяє оголосити пітчинг патріотичних серіалів.


Перейти до списку публікацій