Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини регіонів  >  15 Жовтня 2020, 14:10

Відбулася публічна презентація четвертого грантового сезону УКФ

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко та виконавча директорка Українського культурного фонду Юлія Федів презентували четвертий грантовий сезон УКФ. Пресконференція відбулася 15 жовтня в УНІА «Укрінформ».

Під час заходу йшлося про плани Українського культурного фонду на 2021 рік, про зміни в конкурсних програмах та про додаткові можливості, що з'явилися для підтримки культури України.

Як зазначив очільник МКІП, новий сезон продовжить мету УКФ підсилювати роль культури у суспільстві, сприяти створенню українського культурного контенту та виникненню великих подій та проектів, які будуть прославляти Україну і закордоном.

За словами Олександра Ткаченка, УКФ щороку робить суттєвий внесок у розвиток культурних і креативних індустрій, у рамках підтриманих проектів створюються робочі місця, росте професійний рівень діячів культури та культурних менеджерів.

«Міністерство культури та інформаційної політики зробить все залежне від нас, щоб фінансування фонду не зазнавало скорочення і команда змогла досягти реалізації своєї мети: 5000 заявок якісних культурно-мистецьких проектів з різних куточків України», - наголосив він.

В планах УКФ на 2021 рік 14 грантових програм:


Перейти до списку публікацій