Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  11 Листопада 2020, 16:11

МКІП готує пропозицію до уряду про режим фінансової компенсації для сфери культури, креативних індустрій та туризму

Міністерство культури та інформаційної політики готує пропозицію до Кабінету Міністрів про режим фінансової компенсації для сфери культури, креативних індустрій та туризму.

“Будемо апелювати до європейського досвіду, бо введення локдауну там передбачало фінансові компенсації від держави суб’єктам господарювання (у тому числі і самозайнятим) на період простою”, - зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко за підсумками засідання уряду.

Міністр привів розрахунки щодо впливу карантинних обмежень на культуру, туризм та креативні індустрії. Так, сукупні втрати сфери з початку березеня склали майже 2% ВВП країни або більше 83 млрд грн. 

Зокрема:

“Ситуація потребує термінових рішень. Попередні заходи – гранти УКФ чи УІКу – зараз на етапі здійснення, і, сподіваюсь, будуть доведені Мінфіном до завершення. А закон про 7% ПДВ має спрацювати після завершення локдауну”, - додав Міністр.

Запрошуємо надсилати пропозиції щодо термінових рішень уряду з приводу режиму компенсацій на електронну адресу: [email protected]


Перейти до списку публікацій