Міністерство інформаційної політики України


МКІП: Визначено переможця премії за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини в 2020 році

18 листопада 2020 року відбулося засідання Комітету з присудження премії за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури та інформаційної політики України.

За результатами таємного голосування Комітет прийняв рішення присудити премію за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини в 2020 році проєкту Одеського обласного центру української культури «Живий музей» (керівник Валентина Вітос).

Претендентами на здобуття премії у цьому також були:

Нагадаємо, премія за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини заснована постановою Кабінету Міністрів від 23 листопада 2016 року № 841 «Про премії за досягнення у сфері культури і мистецтва». 

Вона присуджується фольклористам, етнографам, дослідникам, науковцям, збирачам-ентузіастам, фольклорним колективам, солістам (вокалістам, інструменталістам та танцюристам), майстрам-викладачам та керівникам дитячих творчих шкіл народних художніх промислів, які своєю діяльністю сприяють виявленню, фіксації, збереженню та популяризації етнокультурної спадщини етнокультурної спадщини та релігійних особливостей українського народу.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/4621.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове