Міністерство інформаційної політики України


Тарас Шевченко: Законопроєкт про медіа допоможе побудувати цивілізовані правила гри

До напрацювання законопроєкту про медіа варто ставитися, як до процесу побудови цивілізованих правил гри, які сприятимуть розвитку ринку.

Про це під час модуля «Розвиток медіа в Україні» IV міжнародного форуму "Креативна Україна" сказав заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко.

“Можемо ставитися до напрацювання законопроєкту про медіа спільно з індустрією, спільно з журналістськими та міжнародними організаціями, як до процесу побудови цивілізованих правил гри, які надзвичайно потрібні країні і які допоможуть розвиватися ринку далі, оскільки ми говоримо про свободу слова, про творчість, однак безперечно це ще й ринок, це економіка», - зазначив він.

Правила гри, за словами заступника Міністра, гарантуватимуть чесну конкуренцію, яка лише допомагатиме свободі, обмежуючи певні рамки надмірного виходу у сферу, яка вже лежить за межами закону, наприклад, заклики до насильства чи до порушення інших кримінальних законів, за які має бути відповідальність.

Спікерами четвертого модуля також були: Пітер Померанцев, журналіст, письменник, продюсер, автор книг про російську дезінформацію та пропаганду; Севгіль Мусаєва, головна редакторка видання «Українська правда»; Федір Гречанінов, директор зі стратегії та розвитку бізнесу "Медіа Групи Україна"; Сергій Попов, директор департаменту новин 1+1 медіа.

Модерував обговорення журналіст, медіа-експерт, співзасновник ГО "Громадське радіо" Андрій Куликов.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/4632.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове