Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  20 Листопада 2020, 17:11

МКІП презентувало цифрові проєкти з популяризації нематеріальної культурної спадщини України

19 листопада 2020 року в рамках транскордонного молодіжного форуму «Європейські цінності і культурна дипломатія: молодіжні зустрічі Україна – Грузія» Міністерство культури та інформаційної політики презентувало цифрові проєкти з популяризації нематеріальної культурної спадщини України.

Зокрема, було представлено створений спільно з компанією Google онлайн-ресурс Автентична Україна, який відображає об’єкти з Національного переліку нематеріальної культурної спадщини. Сайт також дозволяє здійснити віртуальні тури українськими оперними театрами, дерев’яними церквами та музеями під відкритим небом.

Також МКІП презентувало реалізований спільно з Wiki Україна проєкт з перенесення Національного переліку на ресурси Вікіпедії. Тепер він доступний за посиланням.

Участь у заході взяли представники МКІП Юлія Нечипоренко та Артем Льозін.

Форум «Європейські цінності і культурна дипломатія: молодіжні зустрічі Україна – Грузія» організовано Науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносин та Державним підприємством «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» у партнерстві з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка під патронатом Міністерства закордонних справ України за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.


Перейти до списку публікацій