Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  26 Листопада 2020, 15:11

Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс

Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади (форма працевлаштування – контрактна, повна зайнятість)

Кваліфікаційні вимоги: Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст): для бакалавра – без вимог для стажу роботи, молодшого спеціаліста - стаж аналогічної роботи – не менше 3 років.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

Надати додатково портфоліо фоторобіт:

Публікації в галузі театральної та музичної сфер діяльності та творче резюме (за наявністю).

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з ДП «ХНАТОБ» та беруть участь у конкурсі, можуть подати до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата проведення конкурсу 15 грудня 2020 року. Місце проведення конкурсу: ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» м. Харків, вул. Сумська, 25.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються тільки у паперовому вигляді по 09 грудня 2020 року включно, за адресою: 61057, м. Харків, вул. Сумська, 25, ДП «ХНАТОБ». Довідки за тел. (057) 700-39-80 та електронною поштою: [email protected]

Перший тур конкурсу — розгляд наданих документів, щодо відповідності кваліфікаційним вимогам. Другий тур конкурсу — розгляд портфоліо, співбесіда

ДП «ХНАТОБ» учасників конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок конкурсантів.


Перейти до списку публікацій