Міністерство інформаційної політики України


МКІП: Уряд затвердив перелік платних послуг, які можуть надавати державні та комунальні заклади культури

2 грудня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив розроблений Міністерством культури та інформаційної політики проєкт постанови «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними і комунальними закладами культури, що не є орендою».

“Кабмін підтримав пропозицію МКІП щодо здійснення статутної діяльності закладів культури і невизнання цього орендою. А отже відтепер вони зможуть витрачати 100% зароблених коштів на розвиток та зміцнення власної матеріально-технічної бази”, - зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Прийняття документу дозволяє врегулювати питання користування майном державних та комунальних закладів культури під час надання ними платних послуг з положеннями Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

До переліку послуг увійшли, зокрема:

“Прийняті зміни полегшать життя для закладів культури, особливо у протистоянні викликами сьогодення, та стануть поштовхом для їхнього подальшого розвитку”, - додав Олександр Ткаченко.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/4689.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове