Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  28 Листопада 2020, 15:11

Львівський академічний молодіжний театр імені Леся Курбаса оголошує конкурс

Львівський академічний молодіжний театр імені Леся Курбаса оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра, спеціаліста - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією не менше 3 років.

Для участі в конкурсі громадянин України надає наступні документи:

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії та відеоматеріали робіт), яка буде додатково розглянута комісією.

Термін прийому документів – до 14 грудня 2020 р. (включно)

Документи в паперовому вигляді приймаються щоденно з 11:00 до 17:00, крім суботи, неділі та святкових днів за адресою: місто Львів, вулиця Леся Курбаса, 3, 79007 (5 поверх, адміністрація театру), або поштою.

У сканованому вигляді документи надсилати на e-mail театру: [email protected], у темі листа вказати: «конкурс на посаду художник-дизайнер».

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент на участь у конкурсі. Оформлені неналежним чином документи до розгляду комісією не приймаються.

Дати і місце проведення конкурсу. Конкурс проводиться у два етапи: перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 14 грудня 2020 р. о 17:00 год. у приміщенні Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса за адресою: м. Львів, вул. Леся Курбаса, 3; другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу у формі співбесіди: 14 грудня 2020 р. о 18:00 год. у Львівському академічному молодіжному театрі імені Леся Курбаса за адресою: м. Львів, вул. Леся Курбаса, 3 .

До другого етапу конкурсу будуть допущені претенденти, які відповідають кваліфікаційним вимогам і вчасно подали оформлені належним чином документи. Про участь у другому етапі конкурсу кожен з претендентів буде повідомлений особисто.

Додаткова інформація надається за тел.: (032) 2553845, email: [email protected]

Витрати на проїзд та проживання, що пов’язані з участю у конкурсі – за рахунок претендентів.


Перейти до списку публікацій