Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  2 Грудня 2020, 12:12

Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк оголошує конкурс

На виконання наказу Міністерства культури України від 01.07.2016р. № 497 «Про затвердження порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк (м. Івано-Франківськ, вул. Л. Курбаса, 3) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади артиста-соліста-інструменталіста ансамблю солістів філармонії: 

Згідно з Порядком і умовами проведення конкурсу претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким кваліфікаційним вимогам: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст).

Конкурсна програма передбачає виконання:

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Івано-Франківською обласною філармонією імені Іри Маланюк та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Перелік додаткової інформації за бажанням конкурсанта:

Конкурс проводиться у два етапи: перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 16 грудня 2020 р. о 11:00 год. за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Л. Курбаса, 3, Івано-Франківська обласна філармонія; другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 16 грудня 2020 р. о 12:00 год. за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Л. Курбаса, 3, Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 15 грудня 2020 р. за адресою: 76018, Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Л.Курбаса, 3, Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк або на електронну адресу філармонії: [email protected] Подробиці за посиланням на офіційному веб-сайті філармонії: www.filar.com.ua. Телефон для довідок: (0342) 705-765. 


Перейти до списку публікацій