Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  9 Грудня 2020, 14:12

МКІП: Створено промовідео про креативні індустрії в Україні

На замовлення Міністерства культури та інформаційної політики та за підтримки програми USAID «Transformation Communications Activity» створено промовідео про креативні індустрії в Україні.

Ролик демонструє синергетичний ефект українських креативних індустрій. Література, балет, кіно, музика, народні художні промисли, мода, дизайн, технології розвиваються і сповнюються новими сенсами, ділячись натхненням одне з одним. Тож зростання та збагачення креативних секторів залежить від міжсекторальної співпраці й цілісної креативної екосистеми.

Під час підготовки було використано кадри, зокрема, Підгорецького замку, Ukrainian Young Book Design Awards, зйомок мультфільму «Мавка. Лісова пісня» і фільму «Захар Беркут», проєкту «Ковчег Украна: музика», артцентру Павла Гудімова «Я Галерея», проєкту «art/teka» Олесі Дворак-Галік, колекцій від LITKOVSKAYA і Lake, дизайни MONO Architects, Balbek Bureau, MAЇNO: «Ukrainian Design Brands. Тотальна присутність 2020».

Відео вперше презентували на відкритті Четвертого щорічного міжнародного форуму «Креативна Україна» 19 листопада 2020 року.

Ролик підготувала компанія TBWA\Ukraine.

Запрошуємо охочих використовувати відео в некомерційних цілях з метою популяризації українських креативних індустрій у світі. Матеріали за посиланням: https://bit.ly/VideoUkraineCreative


Перейти до списку публікацій