Міністерство інформаційної політики України


Уряд продовжив карантин до 28 лютого 2021 року, з 8 до 24 січня - у посиленому режимі

9 грудня 2020 року Кабінет Міністрів прийняв попереднє рішення, відповідно до якого карантин у режимі “помаранчевої” зони продовжено до 28 лютого 2021 року. З 00:00 8 січня до 00:00 25 січня запроваджуються посилені карантинні обмеження “червоної зони”.

“Враховуючи ситуацію зі статистикою захворюваності, вважаю це рішення Уряду найбільш раціональним і лояльним. Прогнозовані обмеження дозволять українцям завчасно адаптуватися, а працедавцям, зокрема, організувати віддалену роботу”, - прокоментував Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. 

Так, з 8 до 24 січня, серед іншого, забороняється приймання відвідувачів закладами культури та проведення культурних масових заходів. Водночас, за пропозицією Міністерства культури та інформаційної політики, Уряд дозволив роботу історико-культурних заповідників, готелів та релігійних організацій, пристосованих під молитовні потреби.

“Прошу українців поставитися до обмежень відповідально, а також підтримати наших підприємців – малий і середній бізнес, креативні індустрії та заклади культури”, - зазначив Міністр.

Умови «помаранчевої зони» також змінені із врахуванням пропозицій МКІП. Дозволяється: 

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив під час засідання Уряду 2 грудня 2020 року, що Кабінет Міністрів не буде продовжувати “карантин вихідного дня”.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/4722.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове