Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Грудня 2020, 10:12

МКІП: Відбулися стратсесії з розробки плану заходів з реалізації Концепції комунікації у сфері ґендерної рівності

З 23 листопада по 14 грудня 2020 року Міністерство культури та інформаційної політики України за консультативної і фасилітаційної підтримки Проєкту SURGe «Супровід урядових реформ в Україні» провело 8 стратегічних сесій планування у форматі відео-конференцій ZOOM. Сесії проводились з метою підготовки плану заходів з реалізації Концепції комунікації у сфері ґендерної рівності.

Під час заключної сесії планування заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко зазначив, що успішне виконання плану заходів можливе шляхом максимальної координації та взаємодії всіх ключових стейкхолдерів.

Розробка документа здійснювалась відповідно до напрямів діяльності органів державної влади із забезпечення ґендерної рівності, які визначені Концепцією, а саме:

До участі у стратегічних сесіях планування долучилися представники Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики, центральних органів виконавчої влади, організацій громадянського суспільства, міжнародних організацій та проєктів, які працюють в Україні.


Перейти до списку публікацій