Міністерство інформаційної політики України


МКІП: Підсумки 5-го засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва в галузі культури

15 грудня 2020 року відбулось п’яте засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва в галузі культури.

Українську делегацію на засіданні очолювала заступниця Міністра культури та інформаційної політики Світлана Фоменко, китайську - заступник Міністра культури та туризму КНР Чжан Сюй.

“Китай був і залишається для нас стратегічним партнером, активізація двосторонньої співпраці між державами у сферах культури, туризму, архівної справи, мас-медіа тощо є беззаперечним пріоритетом для Уряду України та Міністерства культури та інформаційної політики”, - зазначила Світлана Фоменко.

Сторони, зокрема, домовились:

Україна також закликала КНР співпрацювати у сфері літератури з державною установою «Український інститут книги», а також поінформувала про започатковану УІК грантову програму Translate Ukraine, метою якої є поширення творів української літератури на іноземних книжкових ринках.

Сторони високо оцінили проведення культурно-мистецьких акцій, спрямованих на промоцію культури України в Китаї та Китаю в Україні, зокрема Днів культури України в КНР (2018 рік) та щорічних заходів «Веселе свято Весни» в Україні, а також погодилися розглянути можливість проведення 6-го засідання Підкомісії в 2022 році в Китаї.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/4748.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове