Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  18 Грудня 2020, 11:12

Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує результати рейтингового інтернет-голосування з обрання відповідної частини складу Наглядової ради Українського культурного фонду

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про Український культурний фонд» на Міністерство культури та інформаційної політики України покладено завдання щодо обрання до складу Наглядової ради Фонду представників закладів культури та громадських об’єднань шляхом проведення рейтингового інтернет-голосування.

З 05 серпня по 09 жовтня 2020 року МКІП здійснювало прийом документів від закладів культури та громадських об’єднань щодо кандидатур до складу Наглядової ради Фонду.

За результатами прийому документів зареєстровано 49 кандидатів (в т. ч. 25 – від закладів культури, 24 – від громадських об’єднань).

З 22 жовтня по 5 листопада 2020 року проводилась реєстрація осіб, уповноважених на голосування, за результатами якої зареєстровано 353 особи (232 особи – від закладів культури, 121 особа – від громадських об’єднань).

Рейтингове інтернет-голосування з обрання до складу Наглядової ради Фонду представників закладів культури та громадських об’єднань проводилося протягом двох тижнів (з 11.00 години 26 листопада по 11.00 годину 10 грудня 2020 року).

По завершенню процедури голосування створена лічильна комісія, яка опрацювала електронний протокол інтернет-голосування, заяви від кандидатів до складу Наглядової ради Фонду та заяви від уповноважених осіб.

В ході опрацювання зазначених документів встановлено:

За результатами рейтингового інтернет-голосування обраними до складу Наглядової ради Українського культурного фонду вважаються:

від закладів культури:
Артеменко Юрій Анатолійович
Корнієнко Владислав Вікторович

від громадських об’єднань:
Сусленський Олександр Семенович
Тулузов Ігор Георгійович


Перейти до списку публікацій