Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Анонси подій  >  21 Грудня 2020, 10:12

Традиційна кухня замість політичної: відбудеться кулінарний батл міністрів

22  грудня Міністерство культури та інформаційної політики запрошує колег приєднатися до кампанії на підтримку номінації “Культура приготування українського борщу” до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

З 17:30 до 18:30 п’ятеро міністрів українського уряду в прямому ефірі позмагаються у приготуванні найсмачнішого борщу. Рецептуру для учасників, розподіл на команди та переможне перше місце визначить відомий шеф-кухар та рефері заходу Євген Клопотенко. 

Всі ми знаємо смак борщу, однак невідомо, чи усі запрошені мають досвід приготування популярної, проте не найпростішої страви. Дізнаємося вже зовсім скоро.

Учасники батлу: 

“Борщ об’єднує! Я ще не бачив людей, які б не любили борщ. Кожен українець цього тижня, скоріше за все, куштував борщ. Так, борщ - не національна ідея. Але це точно та цінність, яка єднає", - зазначає голова ГО "Інститут культури України" кулінарний експерт Євген Клопотенко.

Кулінарне змагання відбудеться напередодні Всеукраїнської онлайн-презентації «Культура приготування українського борщу».

Вболівати за учасників можна під час live-трансляції на сторінці Міністерства культури та інформаційної політики: https://www.facebook.com/MKIPUkraine

Початок о 17:30

 

Перейти до списку публікацій