Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  23 Грудня 2020, 14:12

Уряд затвердив положення про мистецький ліцей

23 грудня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив розроблений Міністерством культури та інформаційної політики проєкт постанови “Про затвердження Положення про мистецький ліцей”.

Мистецький ліцей – це заклад спеціалізованої мистецької освіти, який забезпечує надання початкової та профільної мистецької освіти у безпосередньому поєднанні з повною загальною середньою освітою.

Положення регламентує діяльність таких закладів, які працюють в системі повної загальної середньої освіти, а також визначає основні засади їх функціонування, особливості структури, специфіку здобуття початкової та профільної мистецької освіти в них тощо.

Положення про мистецький ліцей розроблене на виконання частини п’ятої статті 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту». Цим нормативно-правовим актом спеціалізовані мистецькі школи (школи-інтернати) були перейменовані на мистецькі ліцеї, що призвело до необхідності прийняття відповідного положення та скасування Положення про спеціалізовану мистецьку школу (школу-інтернат) (постанова Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2019 р. № 280).


Перейти до списку публікацій