Міністерство інформаційної політики України


Уряд затвердив положення про мистецький ліцей

23 грудня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив розроблений Міністерством культури та інформаційної політики проєкт постанови “Про затвердження Положення про мистецький ліцей”.

Мистецький ліцей – це заклад спеціалізованої мистецької освіти, який забезпечує надання початкової та профільної мистецької освіти у безпосередньому поєднанні з повною загальною середньою освітою.

Положення регламентує діяльність таких закладів, які працюють в системі повної загальної середньої освіти, а також визначає основні засади їх функціонування, особливості структури, специфіку здобуття початкової та профільної мистецької освіти в них тощо.

Положення про мистецький ліцей розроблене на виконання частини п’ятої статті 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту». Цим нормативно-правовим актом спеціалізовані мистецькі школи (школи-інтернати) були перейменовані на мистецькі ліцеї, що призвело до необхідності прийняття відповідного положення та скасування Положення про спеціалізовану мистецьку школу (школу-інтернат) (постанова Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2019 р. № 280).Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/4791.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове