Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини регіонів  >  8 Грудня 2020, 15:12

Олександр Ткаченко: Місцевим громадам варто використовувати ресурсний потенціал культурної спадщини

7 грудня 2020 року, в День місцевого самоврядування, Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко разом з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та колегами-міністрами долучився до відкритого діалогу Уряду та місцевого самоврядування «Україні — сучасне європейське самоврядування!» 

“Роль культури у житті громади – значна. Вона впливає на рівень залучення туристів, підвищення добробуту її жителів та економічний розвиток. Без використання ресурсного потенціалу нематеріальної та матеріальної спадщини – громаді не побудувати успішний бренд, який використовуватиметься як промоція для ОТГ на залучення інвестицій”, - зазначив Олександр Ткаченко.

Він підкреслив, що якісні й доступні послуги для всіх жителів України незалежно від їх місця проживання – один із пріоритетів реформи децентралізації влади.

Серед найважливіших кроків на найближчий час Міністр назвав:

Олександр Ткаченко також додав, що МКІП розробляє методичні рекомендації щодо структури системи управління у сфері культури та її функціонування в ОТГ, щоб не допустити неефективного управління культурою на місцевому рівні.


Перейти до списку публікацій