Міністерство інформаційної політики України


Олександр Ткаченко відзвітував про роботу на посаді Міністра культури та інформаційної політики в 2020 році

29 грудня 2020 року відбулась звітна live-конференція Міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка «МКІП: підсумки 2020 та плани на 2021».

Міністр розповів про досягнення команди за період очільництва МКІП, а також окреслив стратегічні цілі Міністерства культури та інформаційної політики на наступний рік.

“Особисто моя мета - зробити так, щоб незалежно від того, хто буде очільником, Міністерство працювало”, - зазначив Олександр Ткаченко.

Міністр озвучив ключові досягнення у напрямках євроінтеграції та міжнародного співробітництва; культурної спадщини та національної пам’яті; мови, релігії та етнополітики; інформаційної безпеки; освіти та мистецтва; креативних індустрій, кіно та медіа; туризму та розвитку культури в регіонах.

Серед основних:

До стратегічних цілей МКІП на 2021-2024 роки увійшли:

Міністр додав, що часто акцентує на стратегічному плануванні і візії, яка звучить так: «Культура є основою та багатством стійкого та об’єднаного суспільства вільних, відповідальних, креативних та щасливих людей. Україна у 2030 – активна учасниця світових культурних процесів та простір спільнодії для реалізації сміливих ідей»

Детальніше з досягненнями та планами МКІП можна ознайомитися, переглянувши відеозапис трансляції на YouTube-каналі МКІП або презентацію за посиланням.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/4829.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове