Міністерство інформаційної політики України


Уряд затвердив план заходів щодо реалізації Концепції реформи фінансування системи культурних послуг

5 січня 2021 року Кабінет Міністрів схвалив розроблений Міністерством культури та інформаційної політики проєкт розпорядження «Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Концепції реформи фінансування системи забезпечення населення культурними послугами».

Документ визначає заходи, необхідні для реалізації Концепції з урахуванням її мети, завдань, строків реалізації та очікуваних результатів.

Він спрямований на перехід від утримання бюджетних установ до фінансування наданих ними культурних послуг. Це сприятиме раціональному використанню ресурсів, що, власне, і є однією із засад децентралізації влади в Україні.

План заходів включає:

Міністерства, іншим центральні органи виконавчої влади, обласні та Київська міська державні адміністрації мають щороку до 15 лютого інформувати МКІП про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для подання до 15 березня Кабміну узагальненої інформації.

Нагадаємо, 19 серпня 2020 року Кабінет Міністрів прийняв розпорядження про затвердження Концепції реформи фінансування системи забезпечення населення культурними послугами.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/4838.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове