Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  5 Січня 2021, 15:01

Уряд утворив оргкомітет з відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди

5 січня 2021 року Кабінет Міністрів схвалив розроблений Міністерством культури та інформаційної політики проєкт розпорядження «Про утворення Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди».

Головою Оргкомітету призначено Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, заступником голови - Міністра культури та інформаційної політики.

До складу Оргкомітету увійшли Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації, Міністр внутрішніх справ, Міністр закордонних справ, Міністр інфраструктури, Міністр молоді та спорту, Міністр освіти і науки, Міністр розвитку громад та територій, Міністр фінансів, Міністр юстиції, Перший заступник Міністра культури та інформаційної політики, голови відомств, облдержадміністрацій та наукових установ, народні депутати тощо.

Реалізація розпорядження сприятиме відзначенню 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди на високому організаційному рівні, надасть можливість скоординувати роботу заінтересованих центральних органів виконавчої влади та інших відомств.

Нагадаємо, 300-річчя з дня народження видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога відзначатиметься у 2022 році.


Перейти до списку публікацій