Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  5 Січня 2021, 13:01

ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки» оголошує конкурс

ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», відповідно ст.21 Закону України «Про культуру» та ст.20 Закону України «Про театри і театральну справу», ст.17 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків», оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади:

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади режисера: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією не менше 10 років (академічний театр), знання системи, форми та порядку професійного навчання, створення не менше 5 створених вистав в якості режисера-постановника.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади асистента режисера: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією не менше 3 років (академічний театр), педагогічний досвід викладача акторської майстерності не менше 3 років у ВНЗ ІV рівня акредитації відповідного напряму (знання системи, форми та порядку професійного навчання, художні принципи роботи колективу).

Претенденти повинні знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; методологію творчого процесу; теорію і практику режисури й акторської майстерності;основи сценічного та музичного оформлення; досвід роботи вітчизняних та світових закладів культури; класичну та сучасну драматургію; визначення системи, форми та порядку професійного навчання; основи авторського і трудового права; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:

* Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і бездоганної репутації.
* Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
* У разі подання заяви та документів, лише електронною поштою, претендент додатково подає заяву на участь у конкурсі, написану власноруч.
* Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

Місцезнаходження підприємства: 01001, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5. Основні напрями діяльності підприємства: створення, публічне виконання, публічний показ, поширення та збереження творів театрального мистецтва, забезпечення умов для розвитку театральної творчості, підготовка професійних кадрів, пропаганда кращих зразків театрального мистецтва.

Строк приймання заяв на участь у конкурсі: документи для участі в конкурсі приймаються впродовж 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дати оприлюднення оголошення (до 28 січня 2021 року включно).

Місце приймання заяв на участь у конкурсі та номер телефону для довідок: 01001, ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5, кабінет 18; телефон для довідок (044) 235 42 66 – Величко Валентина Миколаївна; електронна адреса: e-mail: - [email protected]

Місце/дата проведення конкурсу (перший і другий етап): ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 – 29 січня 2021 року/ початок 10:00 год. 

ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки» переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата оприлюднення результатів конкурсу: не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде відповідно до чинного законодавства.


Перейти до списку публікацій