Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  5 Січня 2021, 14:01

Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк оголошує конкурс

Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк (м. Івано-Франківськ, вул. Л. Курбаса, 3) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артистів-солістів-інструменталістів академічного камерного оркестру:

Згідно з Порядком і умовами проведення конкурсу претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким кваліфікаційним вимогам: освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр, магістр, молодший спеціаліст).

Конкурсна програма передбачає виконання:

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Івано-Франківською обласною філармонією імені Іри Маланюк та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Перелік додаткової інформації за бажанням конкурсанта:

Документи для участі у конкурсі приймаються до 25 січня 2021 р. за адресою: 76018, Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Л.Курбаса, 3, Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк або на електронну адресу філармонії: [email protected]
Телефон для довідок: (0342) 705-765.

Конкурс на заміщення вакантних посад відбудеться у два етапи: перший етап – розгляд документів, поданих претендентами 26 січня 2021 р. о 10:00 год. за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Л. Курбаса, 3, Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк (кабінет художнього керівника); другий етап – 26 січня 2021 р. об 11:00 год. за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Л. Курбаса, 3, Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк (малий зал філармонії).

Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк учасників конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.


Перейти до списку публікацій