Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  11 Січня 2021, 14:01

Комунальне підприємство «Дніпропетровська філармонія імені Л.Б.Когана» Дніпропетровської обласної ради оголошує конкурс

Комунальне підприємство «Дніпропетровська філармонія імені Л.Б.Когана» Дніпропетровської обласної ради», яке знаходиться за адресою: вул. Воскресенська,6, м. Дніпро, 49000 11 лютого 2021 року о 10.00, в малій залі проводить конкурс на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу:

Кваліфікаційні вимоги до претендентів.
Керівник музичної частини: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за фахом не менше 3  х років. 
Знання: теорії та практики оркестрового та хорового диригування; класичної і сучасної музики; основи інструментовки; досвід музичної роботи вітчизняних і світових закладів культури; специфіку музичної роботи.
Концертмейстер: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією не менше 3-х років.
Знання: основні напрямки розвитку сучасної музики; найбільш значні твори музичного класичного а сучасного репертуару; методи самостійної роботи над музичним твором; знання методики роботи з інструменталістами різних спеціальностей; природу вокалу, ансамблево-інструментальної музики; володіння широким репертуаром, що включає твори вищої складності вітчизняних і світових композиторів.

Документи подаються за адресою: вул. Воскресенська, 6 , м. Дніпро, 49000. Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі до 09 лютого 2021 року.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі:

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Дніпропетровською філармонією імені Л.Б.Когана та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Витрати конкурсантів щодо проїзду, оренди житла та інше – не повертаються. При прийомі на роботу – житло не надається. Контактні телефони: (099) 645-11-90 – приймальня.  


Перейти до списку публікацій