Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Січня 2021, 15:01

МКІП: Презентовано стратегію розвитку креативних індустрій та сфери гостинності

26 січня 2021 року у рамках публічного обговорення проекту НЕС-2030 було презентовано стратегію Міністерства культури та інформаційної політики з розвитку креативних індустрій та сфери гостинності.

“Креативна індустрія – один з найперспективніших секторів економіки, який показує стабільне зростання з 2015-го. Теж саме стосується і сфери туризму, яка має вагомий економічний потенціал. 

Проте галузі туризму, гостинності та креативних індустрій найбільше постраждали від карантину. Тому для подальшого динамічного росту сфери і прибутку важливі як грамотна стратегія, так і запуск додаткових фінансових інструментів, у тому числі і кредитної програми 5-7-9% для потреб індустрій” , - зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. 

Стратегія визначає такі пріоритети у сфері креативних індустрій:

Пріоритети у сфері гостинності та туризму:

“Для того, щоб Україна стала туристично привабливою у світі, а про наші таланти знали далеко за межами вітчизняних кордонів – ми маємо сприяти розвитку цих галузей. Криза, в яку ми зайшли, як мінімум впливатиме на сфери ще цей та наступний рік, тож держава повинна мати дорожню карту по виходу з неї”, - підсумував Міністр.


Перейти до списку публікацій