Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини галузі  >  27 Січня 2021, 15:01

Всеукраїнська акція "Шість мільйонів сердець" єврейського форуму України

27 січня 2021 року Меморіальна церемонія "Шість мільйонів сердець", приурочена Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту пройшла он-лайн.

Посилання на Церемонію

В церемонії, що стала знаковою подією Всеукраїнської акції вшанування жертв Голокосту, взяли участь державні діячі України, представники державних органів влади, глави дипломатичних представництв, релігійні та громадські діячі, гості.

Почалася Меморіальна церемонія музичною композицією у виконанні лауреатів Міжнародних та Національних конкурсів - відомого українського струнного квартету "Кордес" ( «Cordes»).

Меморіальну церемонію відкрила організатор Всеукраїнської акції "Шість мільйонів сердець" Президент Єврейського форуму України Роксана Гамарник-Монастирська, яка, що розповіла про історію відзначення трагічної дати, про те, що Єврейський форум України і Єврейський фонд в Україні ім. Аркадія Монастирського започаткував цю щорічну акцію і церемонію ще з 2008 року, та про трагічні сторінки українського єврейства і про Всеукраїнську акцію, присвячену пам'яті жертв Голокоста.

За пропозицією організаторів були запалені свічки в пам'ять про шість мільйонів євреїв, загиблих в період Другої світової війни.

У тринадцятій щорічній Меморіальній церемонії в рамках Всеукраїнської акції «Шість мільйонів сердець» взяли участь:

Організатори церемонії: Єврейський форум України та Єврейський фонд в Україні ім.Аркадія Монастирського, президент Роксана Гамарник-Монастирська.

Церемонія пройшла за підтримки: КМДА та Асоціації Східно-Європейського єврейства (США). 


Перейти до списку публікацій