Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  8 Лютого 2021, 17:02

Наглядова рада Українського культурного фонду оголошує конкурс на посаду Виконавчого директора Українського культурного фонду

Наглядова рада Українського культурного фонду відповідно до Закону України «Про Український культурний фонд» оголошує конкурс на посаду Виконавчого директора Українського культурного фонду (далі – Фонд) (юридична адреса – м. Київ, вул. І. Франка, 19, адреса фактичного місцезнаходження – м. Київ, вул. Лаврська, 10-12). 

1. Строк прийому документів на участь у конкурсі:

з 08 лютого 2021 року по 09 березня 2021 року. 

2. Умови проведення конкурсу

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

Особа, яка виявила бажання взяти участь в конкурсі на посаду Виконавчого директора Фонду, може подати також додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і ділової репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо). 

Часом подання документів враховується час фактичного отримання листа (повного пакету документів) Фондом. 

Зазначені документи з позначкою «документи на конкурс» надсилаються на електронну адресу [email protected] та подаються особисто за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 10-12, каб. № 3 (режим роботи: Пн – Пт – з 9.00 до 18.00, обідня перерва – з 13.00 до 14.00), відповідальна особа Кохно Альона Олександрівна, контактний телефон: +8 044 504 22 66 (внутр.1925). 

Документи, надсилаються на електронну пошту у форматі pdf. Посилання в листах на документи, що потребують завантаження з інших ресурсів (в тому числі Google Drive, Dropbox, тощо) не розглядатимуться. Кожен файл має бути вкладеним в лист окремо. 

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе претендент/ка. 

Про дату, умови та місце проведення конкурсного добору (співбесід) буде повідомлено додатково. 

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

3. Умови оплати праці:

посадовий оклад – 15 000 грн.; надбавка за інтенсивність праці - до 100 відсотків посадового окладу; інші надбавки, премії – у разі встановлення. 

4. Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

Кваліфікаційні вимоги:

Професійні знання:

Вимоги до компетентності:

Порядок розгляду поданих документів та підстави для відмови визначаються згідно з Регламентом Наглядової ради Українського культурного фонду

Акцентуємо увагу на тому, що за рішенням Наглядової ради Фонду претендент не допускається до участі в конкурсному доборі у разі:

Конкурсний добір у зв’язку з встановленим на території України карантином та під час дії обмежувальних заходів буде проведено з дотриманням вимог визначених підпунктом 6 пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». 

Інформація про подальший перебіг відкритого конкурсу буде оприлюднюватися на офіційному веб сайті Фонду.


Перейти до списку публікацій