Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  8 Лютого 2021, 21:02

МКІП: Питання щодо виділення земельної ділянки ДП “Укркінохроніка” знято з порядку денного Київради

Міністерство культури та інформаційної політики разом з народними депутатами Верховної Ради, депутами Київради, керівництвом Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого та ДП “Українська студія хронікально-документальних фільмів” домоглися зняття з порядку денного Київської міської ради питання про відведення “Укркінохроніці” у постійне користування земельної ділянки у м. Києві по вул. Є. Коновальця, 18.

МКІП продовжить тримати на контролі питання виділення земельної ділянки університету ім. Карпенка-Карого та “Укркінохроніці”, які згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів відносяться до сфери управління міністерства. Завдання міністерства – врахувати інтереси між усіма суб’єктами, що знаходяться за вказаною адресою.

Нагадаємо, що Міністерство культури та інформаційної політики неодноразово зверталося до Київського міського голови та депутатів Київради з вимогою не допустити надання у постійне користування “Укркінохроніці” земельної ділянки, на якій розміщено один з корпусів Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого. МКІП наголошувало, що відведення у постійне користування має здійснюватися між усіма суб’єктами, що знаходяться за вказаною адресою.


Перейти до списку публікацій