Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини галузі  >  10 Лютого 2021, 12:02

Міжнародний художній фестиваль МАЛЮЙ. UA запрошує до участі юних художників та скульпторів

Міжнародний художній фестиваль МАЛЮЙ. UA запрошує до участі юних художників та скульпторів від 5 до 25 років. Учасники можуть представити малюнки (картини, колажі і т.п.) або скульптури. Немає ніяких заборон або переваг в темі або матеріалах, єдине побажання - щоб це були оригінальні роботи, а не копіювання відомих зображень. Заявки приймаються до 15 березня. Деталі на сайті.

Виставка 50 переможців фестивалю відбудеться 12-26 квітня в Музеї-майстерні І.П. Кавалерідзе (Київ, Андрївський узвіз, 21).

В міжнародне журі входять художники, скульптори та діячі культури та мистецтва:

Міжнародний Художній Фестиваль МАЛЮЙ. UA організований Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM та промоушн і продакшн компанією STUDIORAR під патронатом Міністерства культури і інформаційної політики України для розвитку культурної дипломатії між Україною та іншими народами, створення і зміцнення зв'язків між поколіннями різних країн. Нові покоління несуть своє бачення старшим в форматі міжнародного спілкування, що знайомить різні країни з культурою один одного. Поважне міжнародне журі, яке оцінює молоді таланти, визначає та спрямовує майбутні тенденції розвитку світової культури.

СайтFacebook, https://fb.me/e/8morn27rc, Instagram

Всі питання за тел.: +38 067 409 41 55 (Viber, WhatsApp, Telegram).


Перейти до списку публікацій