Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Лютого 2021, 16:02

Суд визнав недійсними результати аукціону з продажу частини майна ДП “Національна кінематека України”

15 лютого 2021 року Господарський суд міста Києва визнав недійсними результати аукціону з продажу частини майна ДП “Національна кінематека України”. Це рішення суду - важливий крок до відновлення платоспроможності підприємства і повернення його під управління держави.

Також судом скасовані рішення про державну реєстрацію прав власності на частину майна ДП “Національна кінематека України” за результатами проведеного аукціону.  

Раніше в рамках санації держпідприємства Товарна біржа “Перша універсальна біржа “Україна” провела аукціон з продажу комплексу нежитлових будівель загальною площею 5 286,1 кв. м за адресою м. Київ, вул. Кіото, 27.

Нагадаємо, у 2020 року Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики та Міністерство культури та інформаційної політики зверталися до правоохоронних органів з проханням розібратися з питанням переходу територій двох державних кіностудій - "Укркінохроніка" та "Національна кінематека" - у приватні руки.

Міністерство культури та інформаційної політики сподівається на якнайшвидше завершення процедури санації ДП “Національна кінематека України” в рамках чинного законодавства та повернення МКІП прав управління цим державним підприємством.


Перейти до списку публікацій