Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини галузі  >  23 Лютого 2021, 11:02

В Одеському національному академічному театрі опери та балету вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні виставою "Долі"

20 лютого в Одеському національному академічному театрі опери та балету вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні виставою "Долі", сюжет якої заснований на подіях сучасної української історії.

Балет в 2-х діях «Долі» - авторський проект Одеського оперного театру, прем'єра якого відбулася 18 лютого 2017 року. Це приклад унікального досвіду створення вистави, який сміливо можна назвати «документальним балетом» - абсолютно новим жанром в сфері сучасного балетного мистецтва.

Авторкою ідеї створення балету стала генеральна директорка театру, заслужена працівниця культури України Надія Бабіч. Музику до балету написала одеська композиторка Юлія Гомельська. Автор лібрето та хореограф-постановник – Сергій Кон, володар премії «Київська пектораль» (2016).

Особливістю сюжетної лінії балету є те, що історії, представлені в ньому, засновані на реальних подіях. Це історії з життя реальних людей - наших сучасників, до яких в будинок постукала Доля. Автори намагались мовою музики, пластики і сценографії наблизитись до розуміння вічного питання, що ж є людська доля та чи здатні ми змінити її?

Диригент - Віталій Ковальчук.

Склад виконавців:


Перейти до списку публікацій