Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  24 Лютого 2021, 15:02

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша, згідно із положенням ст. 21 Закону України «Про культуру» щодо формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури, яке здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497 (текст Порядку розміщено на офіційному веб-сайті Верховної Ради України та Міністерства культури України), оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістра, спеціаліста або бакалавра) бажано підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артист-вокаліст ІІ категорії не менше 2 років.
Наявність голосових, музичних і сценічних здібностей; необхідна професійна підготовка для виконання вокальних партій (концертних програм). Висока виконавська майстерність; виконання перших та других партій в репертуарі театру, сольні концертні програми в одному відділенні; та інших формах концертної діяльності з виконанням окремих вокальних творів. Знання чинного законодавства в галузі культури і мистецтва, основ внутрішнього трудового розпорядку, правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Дата і місце проведення конкурсу: 12.03.2021 року у два етапи (об 11год.00 хв. та 13год.00хв). За адресою: Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша, м. Херсон, вул. Театральна, б.7.

Заяви про участь у конкурсі з переліком необхідних документів приймаються до 05.03.2021 року, включно, за адресою: м. Херсон, вул. Театральна, б.7 (відділ кадрів).

Додаткова інформація з питань проведення конкурсу: тел. (0552) 22-57-12, факс: (0552) 49-22-30, e-mail: [email protected]


Перейти до списку публікацій