Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  5 Лютого 2015, 14:02

Уряд призначив заступників міністра інформаційної політики

РЕЧНИК МІНІСТЕРСТВА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

Під час засідання Кабінету Міністрів України 4 лютого було ухвалено рішення призначити Тетяну Попову заступником Міністра інформаційної політики України. Ще одним заступником Міністра – керівником апарату було призначено Артема Біденка.

Тетяна Попова є радником Міністра оборони України, членом Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення та радіомовлення. На посаді заступника Міністра інформаційної політики вона відповідатиме за співпрацю з журналістами, які працюють у зоні АТО, займатиметься створенням телевізійного каналу Збройних Сил України, відновленням мовлення українських телеканалів та доставкою української преси на тимчасово окупованих територіях і у звільнених населених пунктах.

Артем Біденко є головою Координаційної ради Асоціації зовнішньої реклами України, членом Громадської ради при Комітеті свободи слова та інформаційної політики ВРУ. Як керівник апарату, він відповідатиме за відкриту та прозору роботу Міністерства, організацію процесів всередині структури - зокрема, юридичного, аналітичного департаментів, - розроблення законопроектів, створення концепції інформаційної безпеки України та забезпечення ефективних соціальних проектів Кабінету Міністрів України.

Заступники Міністра інформаційної політики України розпочнуть свою роботу з моменту оприлюднення рішення Кабінету Міністрів України.

 


Перейти до списку публікацій