Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  10 Березня 2021, 17:03

Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка оголошує конкурс

Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка оголошує конкурс на вакантні посади художнього та артистичного персоналу театру:

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією режисера-постановника, режисера не менше 3 років.

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста – стаж роботи аналогічної за характером не менше 3 років.

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста – стаж роботи фотографом не менше 3 років.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста драми 2 категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.
Яскрава творча індивідуальність і професійна майстерність.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.
Відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та музичної культури виконання; добрі навички читання оркестрових партій з листа.

Претенденти подають до конкурсної комісії наступні документи:

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Івано-Франківським національним академічним драматичним театром ім.І.Франка та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Форма працевлаштування – контрактна.

Конкурс відбудеться 25 березня 2021 року о 10:00 год, за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42.

Документи приймаються з дня оприлюднення оголошення, а саме з 10 березня по 24 березня 2021 року за адресою: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42, відділ кадрів, або [email protected] Довідки за телефоном: (0342) 75 24 19, 066 153 15 03.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. 


Перейти до списку публікацій