Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  15 Березня 2021, 10:03

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької оголошує конкурс

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Кваліфікаційні вимоги:
для артиста балету першої категорії – повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету (театру) другої категорії не менше 2 років, для бакалавра – не менше 3 років;
для артиста балету другої категорії – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи;

Конкурсна програма для артиста балету першої категорії (жіноча стать 2 штатні одиниці):
- виконання уроку класичного танцю;
- виконання варіації з відомих класичних балетних вистав (на вибір учасника конкурсу).

Конкурсна програма для артиста балету другої категорії (жіноча стать 2-штатні одиниці) - виконання уроку класичного танцю.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької і беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Документи для участі в конкурсі приймаються до 31.03.2021 р. за адресою: Україна, м. Львів, пр. Свободи, 28, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, кімната № 152.

Перший і другий етап конкурсу (розгляд документів поданих претендентами для участі в конкурсі і ознайомлення з професійними даними та визначення переможців) відбуватиметься 07.04.2021 р. з 10:00 год., за адресою: м. Львів, пр. Свободи, 28 (балетний зал). Подробиці за посиланням на офіційному веб-сайті театру opera.lviv.ua. Телефони для довідок: (032) 242-17-98; 097-9864905; (032) 242-11-54.


Перейти до списку публікацій