Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  16 Березня 2021, 12:03

Кіровоградська обласна філармонія оголошує конкурс

Кіровоградська обласна філармонія оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету I категорії не менше 3 років.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-соліста-інструменталіста I категорії не менше 3 років.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі: заява про участь у конкурсі у довільній формі. До заяви додаються такі документи:

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Кіровоградською обласною філармонією та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Дата і місце проведення конкурсу: "30" березня 2021 року. Кіровоградська обласна філармонія: м. Кропивницький, вул. Кавалерійська, 8.

Конкурс проводиться в два етапи: перший етап конкурсу - розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі (круглий стіл) – 30 березня 2021 року о 10.00 годині; другий етап конкурсу – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу – 30 березня 2021 року о 13.00 годині.

Документи від претендентів приймаються до 29 березня 2021 року включно за адресою: м. Кропивницький, вул. Кавалерійська, 8. Телефон для довідок: (0522) 32-03-68, 32-32-72, електронна адреса: [email protected], веб-сайт Кіровоградської обласної філармонії: www.filarm.kr.ua.

При прийомі на роботу житло не надається.


Перейти до списку публікацій