Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  19 Березня 2021, 15:03

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької оголошує конкурс

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Кваліфікаційні вимоги: для художника-макетника – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Конкурсна програма передбачає: виготовлення по ескізу наданого конкурсною комісією - деталей макету сценографії з відчуттям епохи, меблів та реквізиту з різноманітних матеріалів (пластилін, дерево, картон, метал, пластик, пінопласт, пап’є-маше); виконання художнього оздоблення відповідними фактурами; здійснити живописні й малярні роботи (розписування орнаментів на меблях, бутафорських предметах та декораціях).

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:

Працівники, які знаходяться у трудових відносинах з Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Документи для участі в конкурсі приймаються до 02.04.2021 р. за адресою: Україна, м. Львів, вул. Куліша, 6а, художньо-виробничі майстерні Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, 4 поверх, кімната № 7.

Перший і другий етап конкурсу відбуватиметься 08.04.2021 р. з 11 год. 00 хв. за адресою: м. Львів, вул. Куліша, 6 «а», 4 поверх, Живописний зал № 2.

Подробиці за посиланням на офіційному веб-сайті театру opera.lviv.ua. Телефони для довідок: (032) 242-11-54, 0973065765.


Перейти до списку публікацій