Міністерство інформаційної політики України


Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької оголошує конкурс

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Кваліфікаційні вимоги: для художника-макетника – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Конкурсна програма передбачає: виготовлення по ескізу наданого конкурсною комісією - деталей макету сценографії з відчуттям епохи, меблів та реквізиту з різноманітних матеріалів (пластилін, дерево, картон, метал, пластик, пінопласт, пап’є-маше); виконання художнього оздоблення відповідними фактурами; здійснити живописні й малярні роботи (розписування орнаментів на меблях, бутафорських предметах та декораціях).

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:

Працівники, які знаходяться у трудових відносинах з Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Документи для участі в конкурсі приймаються до 02.04.2021 р. за адресою: Україна, м. Львів, вул. Куліша, 6а, художньо-виробничі майстерні Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, 4 поверх, кімната № 7.

Перший і другий етап конкурсу відбуватиметься 08.04.2021 р. з 11 год. 00 хв. за адресою: м. Львів, вул. Куліша, 6 «а», 4 поверх, Живописний зал № 2.

Подробиці за посиланням на офіційному веб-сайті театру opera.lviv.ua. Телефони для довідок: (032) 242-11-54, 0973065765.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/5186.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове