Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  23 Березня 2021, 09:03

Комунальне підприємство «Дніпропетровська філармонія імені Л.Б.Когана» Дніпропетровської обласної ради» оголошує конкурс

Комунальне підприємство «Дніпропетровська філармонія імені Л.Б.Когана» Дніпропетровської обласної ради», яке знаходиться за адресою: вул. Воскресенська 6, м. Дніпро, 49000 23 квітня 2021 року о 10.00 , в малій залі проводить конкурс на заміщення вакантної посади:
• головний художник.
Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: повна вища освіта (магістр, спеціаліст) за напрямом підготовки “Мистецтво” (спеціальності “Дизайн”, “Образотворче мистецтво");  для магістра або спеціаліста — стаж роботи за професією художника не менше 2 років.

Документи подаються за адресою: вул. Воскресенська, 6 , м. Дніпро, 49000. Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі до 21 квітня 2021 року.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі:

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з «Дніпропетровська філармония імені Л.Б.Когана» ДОР», та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Витрати конкурсантів щодо проїзду, оренди житла та інше – не повертаються. При прийомі на роботу – житло не надається.

Контактні телефони: (067) 223-78-21 (приймальня), електронна пошта: [email protected]

 


Перейти до списку публікацій