Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Анонси подій  >  23 Березня 2021, 18:03

25 березня відбудеться онлайн-сесія «Як Фінляндії вдалося? Секрети фінського успіху впровадження медіаграмотності»

25 березня 2021 року о 13.00 у форматі Zoom-вебінар відбудеться онлайн-сесія «Як Фінляндії вдалося? Секрети фінського успіху впровадження медіаграмотності».

Організатори: Міністерство культури та інформаційної політики України та Центр демократії та верховенства права.

Учасники: Тарас Шевченко - заступник Міністра культури та інформаційної політики України; Євгенія Кравчук - заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики; Ігор Розкладай - заступник директора Центру демократії та верховенства права, головний експерт з медійного права; Валерія Ковтун - менеджерка проекту з медіаграмотності, Міністерство культури та інформаційної політики України; Лео Пеккала - заступник директора Департаменту медіаосвіти та аудіовізуальних медіа (MEKU), Фінський національний аудіовізуальний інститут; Лаурі Пальса - старший радник Департаменту медіаосвіти та аудіовізуальних медіа (MEKU); Юлія Алаярві - менеджерка проекту Департаменту медіаосвіти та аудіовізуальних медіа (MEKU); Томмі Тоссавайнен - спеціаліст з планування Департаменту медіаосвіти та аудіовізуальних медіа (MEKU); Сарі Муртонен - спеціаліст проекту, Department for Media Education and Audiovisual Media (MEKU).

Протягом кількох років Фінляндія очолює європейські рейтинги з медіаграмотності, а фіни мають репутацію нації з високим рівнем критичного мислення та навичками з протистояння дезінформації.

Під час онлайн-сесії фінські експерти з Департаменту медіаосвіти та аудіовізуальних медіа Фінського національного аудіовізуального інституту поділяться секретами комплексного підходу і найсучаснішими практиками щодо впровадження медіаграмотності на національному рівні.

Теми для обговорення:

Робочі мови: англійська та українська. Долучитися до заходу можна за посиланням.

Програма заходу

Трансляція події також відбуватиметься на фейсбук сторінках МКІП та ЦЕДЕМ.


Перейти до списку публікацій