Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  25 Березня 2021, 15:03

Тарас Шевченко: Фінський досвід впровадження медіаграмотності є дуже цінним для України

25 березня 2021 року в форматі Zoom-вебінару відбулась онлайн-сесія «Як Фінляндії вдалося? Секрети фінського успіху впровадження медіаграмотності».

Участь у заході взяв заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко.

“Фінляндія є країною номер один у світі в рейтингах медіаграмотності. Тому для нас є дуже цінним фінський досвід з впровадження проєктів у цій сфері”, - зазначив він.

Тарас Шевченко підкреслив, що тема медіаграмотності є одним з ключових пріоритетів для МКІП.

“Наша країна знаходиться під величезними інформаційними загрозами, атаками, дезінформаційними хвилями з боку РФ і надзвичайно потребує запровадження програм з медіаграмотності та критичного мислення для всіх можливих аудиторій - як для дітей, так і для дорослих, як для школярів, так і для пенсіонерів”, - сказав заступник Міністра

Під час заходу представники Фінського національного аудіовізуального інституту розповіли про історію, ключові концепції та ефективні підходи медіаосвіти у Фінляндії, а також про досвід створення національної програми з медіаграмотності та впровадження освітніх ініціативи для різних вікових груп.

Захід організувало Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Центром демократії та верховенства права.


Перейти до списку публікацій