Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  1 Квітня 2021, 15:04

МКІП оголошує про завершення першого прийому заявок на участь у відборі проектів за програмою «Велика реставрація»

Міністерство культури та інформаційної політики України завершує перший прийом заявок на участь у відборі проектів робіт з реставрації, консервації, ремонту на пам’ятках культурної спадщини, які будуть реалізовані в рамках програми «Велике будівництво».

У відборі візьмуть участь проекти, які відповідатимуть встановленим вимогам та будуть подані до 2 квітня, 00.00. Заявки, що будуть подані після закінчення терміну залишаться без розгляду.

Відбір буде проведено експертною групою шляхом оцінювання та складення рейтингу проектів протягом 30 календарних днів з дати отримання документів у повному обсязі від організаційної групи. За рішенням експертної групи строк відбору проектів може бути збільшений.

Перелік проектів буде оприлюднено на офіційному веб-сайті МКІП з урахуванням рейтингу та із зазначенням набраних балів у розрізі областей, протягом п’яти календарних днів після завершення обчислення середньої оцінки проектів. Першими у переліку будуть зазначені проекти, які набрали найбільшу суму балів.

Нагадаємо, що для участі у відборі заявникам необхідно надіслати документи у сканованому вигляді в форматі PDF, кожен документ окремим файлом на електронну пошту: [email protected]

 


Перейти до списку публікацій