Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  31 Березня 2021, 16:03

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр ляльок» оголошує конкурс

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр ляльок» відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України 01.07.2016 р. № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією помічника художнього керівника (головного режисера) для спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 5 років.
Претенденти на цю посаду повинні знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; творчо-виробничий процес роботи театру; систему та умови оплати праці працівників театру; основи режисури та акторської майстерності; основи економіки, організацію праці та управління; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці та протипожежного захисту.

Претенденти на вакантну посаду повинні подати наступні документи:

Документи приймаються до 12 квітня 2021 р. включно за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 1-а, каб. 402.

Конкурс на заміщення вакантної посади відбудеться 13 квітня 2021 р. об 11:00 в приміщенні театру. Телефони для довідок: (044) 278 05 66, (044) 278 04 99.


Перейти до списку публікацій